gokarty1W Tarnowie tego jeszcze, nie było. Fascynujące wyścigi na czterech kółkach, gdzie emocje sięgały zenitu. Niezwykła rywalizacja dodawała energii na cały kolejny dzień. Była to również okazja do spotkania się, porozmawiania i miło wspólnie spędzenia czasu, jak i także odpoczynku od codziennych zajęć. Ponad to jazda gokartem przekłada się na umiejętności jazdy samochodem, dzięki czemu zyskujemy pewność siebie za kierownicą - co zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

Czytaj więcej: Rywalizacja za kółkiem gokartów w ligach kartingowych dobiegła końca. 

gokartySerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów tarnowskich szkół, dzieci już od 5 roku życia, młodzież szkolną oraz osoby niepełnosprawne na bezpłatne zawody kartingowe w ramach programu "Bezpieczne ferie zimowe Tarnów 2014". W zawodach można spróbować swoich sił w tym niezwykle emocjonującym i pięknym sporcie, nie posiadając licencji zawodnika ani prawa jazdy. Wystarczy sportowe zacięcie, trochę wolnego czasu i można poczuć się jak rasowy kierowca wyścigowy.

Czytaj więcej: Karting Winter Cup Tarnów 2014 

karting niepPo raz kolejny osoby niepełnosprawne będą uczestniczyły w zajęciach kartingowych podczas ferii zimowych w Tarnowie. W środę 5 lutego 2014 roku o godz. 11.00 w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych-Torze Speed Race Tarnów podczas projektu „Pierwszy krok w kartingu” w ramach programu „Ferie zimowe Tarnów 2014” klub sportowy TTSK K-TEAM Tarnów wspólnie z studentami krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego organizują zajęcia i rywalizację sportową dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej: Zajęcia i rywalizacja kartingowa osób niepełnosprawnych

uks jedynkaUKS JEDYNKA zaprasza na mecz 2 ligi siatkówki kobiet.

Mecz między PKCH PWSZ Tarnów, a Paleo Pogoń Proszowice odbędzie się 01.02.2014 o godzinie 18.00 na nowej hali PWSZ, ul. Mickiewicza 8.
W trakcie spotkania zatańczą dziewczęta i chłopcy z grupy hip-hopowej EVE CREW. Wstęp na mecz jest wolny.