kierowanieOd piątku na terenie całego kraju prowadzona jest policyjna akcja ZNICZ. Tysiące policjantów pracuje na drogach , by zapewnić sprawny  dojazd do cmentarzy i bezpieczeństwo wszystkich podróżujących po szlakach komunikacyjnych.  
Tylko w samym Tarnowie i okolicy, przez trzy ostatnie dni służbę w terenie pełniło  blisko 300 policjantów ruchu drogowego i sił prewencji, wspomaganych przez strażników miejskich, funkcjonariuszy straży granicznej i pracowników Inspekcji Transportu Drogowego.

Czytaj więcej...

ZniczmPrzed nami dzień Wszystkich Świętych. Już dziś, 31 października policjanci w całym kraju rozpoczynają ogólnopolską akcję ZNICZ, która potrwa do poniedziałku 3 listopada.
Tarnowscy policjanci w sposób szczególny czuwać będą nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich najbliższych i zapewnią im sprawne dotarcie do nekropolii.

Czytaj więcej...

pupMistrz budowy - wymagania: wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie min. 2 lata, bardzo dobra znajomość dokumentacji technicznej, prawa budowalnego, przepisów BHP, umiejętność pracy w zespole, praca w delegacji  na terenie Polski ( zakwaterowanie i dojazd zapewnione), wynagrodzenie od 3000zł- brutto.
StPr/14/4275

Czytaj więcej...

odblask 1Małopolskie gminy podejmujące działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostały nagrodzone. W środę, w tarnowskim Centrum Sztuki Mościce, podczas uroczystej gali, laureaci I Edycji Małopolskiego Konkursu „ODBLASKOWA GMINA” odebrali nagrody z rąk Zastępcy Komendant Wojewódzkiego Policji w Krakowie mł.insp. Pawła Dzierżaka i Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Romana Ciepieli.

Czytaj więcej...

CZT miniSystematyczny wzrost poziomu opieki medycznej Centrum Zdrowia Tuchów potwierdzają ogólnopolskie rankingi. Zakończenie największej w historii tuchowskiego szpitala modernizacji oddziałów zbiegło się w czasie z debiutem w złotej setce szpitali dziennika Rzeczpospolita.

Czytaj więcej...